Hizmetlerimiz

Uzman kadrosu, son teknoloji makineleri sayesinde Sarya Care Saloon ile şimdi daha güzel hissetmenin zamanı!

Klasik Cilt Bakımı

Klasik cilt bakımı düzenli olarak ayda en az bir kere yaptırması gereken detaylı cilt temizleme işlemidir. Uygulanan cilt bakımı cildin ihtiyacı olan derinlemesine temizlik ve beslenmeyi sağlar. Böylelikle temiz ve parlak bir cilt elde edilirken yaşlanma etkileri de geciktirilmiş olur.

İğnesiz Saç ve Yüz Mezoterapisi

Farklı nedenlerle cildinizin alt katmanlarına ihtiyaç duyduğu vitamin, mineral ve enzimleri özel bir cihaz teknolojisi ile ulaştırdığımız bir uygulamadır. Bu işlem sırasında kullanılan ürünlerin deri içine iletimi iğne ile değil elektroporasyon ile sağlanmaktadır.

İğneli Epilasyon

İğneli epilasyon, tüy köklerini iğne yardımı ile birlikte elektrik akımı kullanılarak yakılmasıdır. Elektrik ile yakılan tüyler eski işlevini gösterememekle birlikte uzun vadede oldukça büyük avantajlara da sahiptir. Bu avantajlardan ilki doğru zamanlarda uygulanan bu işlemin uzun vadede sağlıklı sonuçları ortaya koyabilmesidir.

Lazer Epilasyon

Lazer ışınları kullanılarak, vücudun tüm bölgelerinde ortaya çıkan kıl ve tüylerin kalıcı olarak yok edilmesi lazer epilasyon olarak adlandırılır. 

G5 Masajı

Selülit tedavisi ve bölgesel zayıflama amacıyla yapılan, G5 cihazı ile uygulanan işleme G5 masajı denir.

Anti Anging Bakım

Yıllar içinde dış faktörlerden etkilenerek oluşan ve mimik kaynaklı yüzde oluşan çizgi ve kırışıklıkları geçirmek veya yavaşlatmak için uygulanır.

Magic Crush Pro

Yağ hücrelerine gönderilen yüksek frekanslı ses dalgaları ile yağ bezelerinin parçalanmasını sağlayan özel bir teknolojidir. 

Kendini keşfetmenin tam zamanı!

Sarya Care Saloon olarak, tecrübemiz ve deneyimli çalışanlarımızla %100 müşteri memnuniyeti odaklı olarak İnegöl’de güzellik salonu hizmeti vermekteyiz.

İnegöl’ün Merkezinde şık ve elit ortamında en son teknoloji cihazlar, her cilde güvenilir bir şekilde uygulanabilen ürünleri, uygun fiyat ve kampanya seçenekleriyle rahatlıkla tercih edebileceğiniz bir merkeziz.

Sarya Care Saloon

Adres

Yenice Mah. Demircizade Sk No : 5/15

Kat : 1 Daire : 3 İnegöl / BURSA

Randevu Oluştur

Randevu oluşturmak için bizi arayabilirsiniz

Çalışma Saatlerimiz

Haftaiçi : 10.00 – 19.00
Haftasonu : 11.30 – 20.00