HAKKIMIZDA

Uzman kadrosu, son teknoloji makineleri sayesinde Sarya Care Saloon ile şimdi daha güzel hissetmenin zamanı!

NEDEN SARYA  CARE SALOON

Sarya Care Saloon olarak, tecrübemiz ve deneyimli çalışanlarımızla %100 müşteri memnuniyeti odaklı olarak İnegöl’de güzellik salonu hizmeti vermekteyiz.

İnegöl’ün Merkezinde şık ve elit ortamında en son teknoloji cihazlar, her cilde güvenilir bir şekilde uygulanabilen ürünleri, uygun fiyat ve kampanya seçenekleriyle rahatlıkla tercih edebileceğiniz bir merkeziz.

Bakım ve güzelliği kadınlar için sürdürülebilir bir fayda haline getirirken kadınlar için değer yaratırıyoruz. Çözüm odaklı çalışarak müşterilerimize en güvenli çözümleri üretiyoruz. Güzellik ve Bakım alanındaki ihtiyaçları, doğru bir analizle tespit edip  müşteri memnuniyetini esas alıyoruz. İnegöl’de en iddialı güzellik merkezi olma yolunda adımlarımızı adıyoruz.

Sarya Care Saloon ile kendini keşfet, mükemmel deneyimin tadını çıkart!

 

HAKKIMIZDA

Baştan aşağı güzelliğe dair bir yolculuğa çıkmaya hazır olun! İnegöl’ün en prestijli güzellik merkezi olarak hizmet veren “Sarya Care Saloon”, sizi unutulmaz bir deneyime davet ediyor. Gelin, stres dolu hayatınızdan uzaklaşıp, kendinizi kusursuz bir rahatlama ve yenilenme yolculuğuna çıkarın.

Misyon & Vizyon

Profesyonel ekibimizle en iyi hizmeti, en yeni teknoloji,  kaliteli ürünler kullanarak en iyisini sunmayı ilke edinmekle birlikte müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız. Misafirlerimize huzurlu bir ortamda, güleryüzle, tüm hijyen şartlarına uyarak, en kaliteli malzemelerle, en iyi hizmeti sunuyoruz. Geniş hizmet yelpazemizle hakkettiğiniz özeni ve ilgiyi sizlere sunmak üzere siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.

SIKÇA SORULAN SORULAR

u

Çalışma Saatleriniz Nedir?

Haftaiçi : 10.00 – 19.00
Haftasonu : 11.30 – 20.00

u

Adresiniz Neresi?

Yenice Mah. Demircizade Sk No : 5/15 Kat : 1 Daire : 3 İnegöl / BURSA

u

Sizinle Nasıl İletişime Geçebilirim?

+90 224 716 00 09 numaralı telefonumuz ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sarya Care Saloon

Adres

Yenice Mah. Demircizade Sk No : 5/15

Kat : 1 Daire : 3 İnegöl / BURSA

Randevu Oluştur

Randevu oluşturmak için bizi arayabilirsiniz

Çalışma Saatlerimiz

Haftaiçi : 10.00 – 19.00
Haftasonu : 11.30 – 20.00